Odważ się być Bez... na talerzu!
Podsumowanie roku 2021!
Podsumowanie roku 2021!

To był rok pełen wyzwań! Rok pełen nadgodzin i wielu zjedzonych paczek Bezmięsnego Salami! Prototypów, rekrutacji, świętowania i wzruszeń! To dzięki Wam możemy zaliczyć go do udanych! 

czytaj całość »
Bezmięsne nowości!
202.jpg

Mamy to! Rozszerzamy swoje portfolio produktowe o kolejne trzy nowości! Już teraz możecie zamawiać Bezmięsne Salami, Bezmięsna Kaszankę i Bezmięsne Kabanosy Serowe prosto do swojego domu!

 

czytaj całość »
Zrobiliśmy bezbłędny spot urodzinowy!
198.jpg

Od dawna chcieliśmy zrealizować piękne wideo, które nie będzie reklamą, a czymś co wywołuje uśmiech i pozytywne odczucia. W naszym spocie pokazaliśmy różnorodnych bohaterów i bohaterki – osoby w różnym wieku i różnego pochodzenia etnicznego.

czytaj całość »
Siłą napędową “Bezmięsnego” są kobiety!
180.jpg

40% kadry pracowniczej jednej z najszybciej rozwijających się polskich firm produkujących alternatywy mięsa stanowią kobiety. Mogą one liczyć na równość płac, bezpieczeństwo powrotu do pracy po urlopie macierzyńskim i równe szanse rozwoju. Jednocześnie, kobiety stanowią ponad 80% wszystkich odbiorców śledzących komunikację Bezmięsnego social mediach. Wygląda na to, że Bezmięsny jest z przyszłości, nie tylko ze względu na główną, produktową misję firmy!

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium