Dostawa produktów
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych

 

Jak wygląda dostawa Twoich produktów?

Planując system wysyłania naszych wyrobów zrobiliśmy wszystko, aby paczki docierały nieuszkodzone i wyjątkowe. Wybraliśmy najlepszą w naszym odczuciu dostępną na polskim rynku formę dostarczenia paczki pod Twoje drzwi – Bezmięsa z czułością wożą kurierzy DPD. Dzięki specjalnej usłudze, na podanego przez Ciebie przy zamówieniu maila przyjdą niezbędne informacje o Twojej Bezmięsnej paczce. 

Nasze zamówienia dostarczamy w styroboxach, które gwarantują utrzymanie odpowiedniej temperatury podczas transportu. 

Dodatkowo, każdy kto uzbiera 6 boxów i da nam o tym znać na lubię@bezmiesnymiesny.pl, może po pierwsze spodziewać się kuriera, który je odbierze, a po drugie w zamian za pro-ekologiczną postawę otrzymać od nas bon na 20 zł do wykorzystania w Bezmięsnym sklepie. 

Jeśli Twoja paczka nie dotarła do Ciebie tak jak sobie wyobrażałaś/wyobrażałeś, prosimy – niezwłocznie daj nam znać na lubie@bezmiesnymiesny.pl! Wierzymy jednak, że wszystko będzie git, a podróż Czosnkowej, Boczku, Kabanosów i reszty ekipy zakończy się baaardzo udaną ucztą. To zaszczyt wylądować w Twojej kuchni!

Koszt usługi kurierskiej w Bezmięsnym na terenie Polski to 15,99 zł. Darmową dostawę realizujemy dla zamówień powyżej 199 zł. 

Nie wysyłamy paczek za granicę. 

Niestety nie ma możliwości zmiany terminu dostawy ani zawartości paczki. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium