Dostawa produktów
NAJBLIŻSZA WYSYŁKA 19.06.2024

Jak wygląda dostawa Twoich produktów?

Planując system wysyłania naszych wyrobów zrobiliśmy wszystko, aby paczki docierały nieuszkodzone i wyjątkowe. Wybraliśmy najlepszą w naszym odczuciu dostępną na polskim rynku formę dostarczenia paczki pod Twoje drzwi – Bezmięsa z czułością wożą kurierzy DPD i DPD Food. Dzięki specjalnej usłudze, na podanego przez Ciebie przy zamówieniu maila przyjdą niezbędne informacje o Twojej Bezmięsnej paczce. 

Nasze zamówienia dostarczamy w styroboxach, które gwarantują utrzymanie odpowiedniej temperatury podczas transportu. Dodatkowo, podczas upałów dorzucamy specjalne wkłady chłodzące RecyCold - te papierowe woreczki ze 100% biodegradowalnym żelem chłodzącym dbają o to, by transport przebiegał w 100% bezproblemowo! W Twojej paczce nie było styroboxu ani cool packów? No worries! Oznacza to, że Twoje zamówienie zostało dostarczone usługą DPD Food, czyli autem-chłodnią gwarantującym optymalną temperaturę dostawy!*

Dodatkowo, każdy kto uzbiera 6 boxów i da nam o tym znać na lubię@bezmiesnymiesny.pl, może po pierwsze spodziewać się kuriera, który je odbierze, a po drugie w zamian za pro-ekologiczną postawę otrzymać od nas bon na 20 zł do wykorzystania w Bezmięsnym sklepie. 

Jeśli Twoja paczka nie dotarła do Ciebie tak jak sobie wyobrażałaś/wyobrażałeś, prosimy – niezwłocznie daj nam znać na lubie@bezmiesnymiesny.pl! Wierzymy jednak, że wszystko będzie git, a podróż Czosnkowej, Boczku, Kabanosów i reszty ekipy zakończy się baaardzo udaną ucztą. To zaszczyt wylądować w Twojej kuchni!

Koszt usługi kurierskiej w Bezmięsnym na terenie Polski to 15,99 zł. Darmową dostawę realizujemy dla zamówień powyżej 199 zł. 

*Usługa DPD Food działa tylko dla wybranych kodów pocztowych. Obejmują one takie miasta jak Trójmiasto, Warszawa, Poznań, Katowice i bliskie okolice, Poznań, Wrocław, Bydgoszcz, Toruń, Kraków. 

Nie wysyłamy paczek za granicę. 

Niestety nie ma możliwości zmiany terminu dostawy ani zawartości paczki. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium