Dostawa produktów

WYSYŁKA DO 3 DNI ROBOCZYCH

Jak wygląda dostawa Twoich produktów?

Planując system wysyłania naszych wyrobów zrobiliśmy wszystko, aby paczki docierały nieuszkodzone i wyjątkowe. Wybraliśmy najlepszą w naszym odczuciu dostępną na polskim rynku formę dostarczenia paczki pod Twoje drzwi – Bezmięsa z czułością wożą kurierzy DPD oraz InPost. Dzięki specjalnej usłudze, na podanego przez Ciebie przy zamówieniu maila przyjdą niezbędne informacje o Twojej Bezmięsnej paczce. Znajdziesz tam również kontakt do Twojego kuriera!

Nasze zamówienia dostarczamy w styroboxach, co gwarantuje utrzymanie odpowiedniej temperatury podczas transportu. Twoje zamówienie przyszło bez STYROBOXA? No worries! Oznacza to, że mamy możliwośc dostarczać do Ciebie za pomocą usługi DPD Food, która działa w wybranych lokalizacjach. Dzięki temu nie przerywamy ciągu chłodniczego i Twoje zamówienie jest bezpieczne w zwykłym kartonie!

Dodatkowo, każdy kto uzbiera 6 boxów i da nam o tym znać na lubię@bezmiesnymiesny.pl, może po pierwsze spodziewać się kuriera, który je odbierze, a po drugie w zamian za pro-ekologiczną postawę otrzymać od nas bon na 20 zł do wykorzystania w Bezmięsnym sklepie. 

UWAGA! Jeżeli wybrałaś/eś dostawę kurierem InPost i zdecydujesz się na przekierowanie jej do Paczkomatu InPost - robisz to na własną odpowiedzialność. W takich przypadkach nie przyjmujemy reklamacji ze względu na zdatność do spożycia produktów, ponieważ nie mamy kontroli nad temperaturą, która panuje w Paczkomacie oraz nad tym, jak długo paczka się w nim znajduje. 

Jeśli Twoja paczka nie dotarła do Ciebie tak jak sobie wyobrażałaś/wyobrażałeś, prosimy – niezwłocznie daj nam znać na lubie@bezmiesnymiesny.pl! Wierzymy jednak, że wszystko będzie git, a podróż Czosnkowej, Boczku, Kabanosów i reszty ekipy zakończy się baaardzo udaną ucztą. To zaszczyt wylądować w Twojej kuchni!

Koszt usługi kurierskiej w Bezmięsnym na terenie Polski to 15 zł. Darmową dostawę realizujemy dla zamówień powyżej 199 zł. 

Nie wysyłamy paczek za granicę. 

Niestety nie ma możliwości zmiany terminu dostawy ani zawartości paczki.

WYSYŁKA DO 3 DNI ROBOCZYCHdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium