Jak to działa?
Zamówienie w naszym sklepie składa się z 3 prostych kroków:

1) Wybierz swój pakiet lub pojedyncze produkty.

2) Podaj nam dane adresowe, na które chciałabyś/chciałbyś otrzymać swoje zamówienie.

3) Opłać zamówienie wybierając swoją ulubioną formę płatności.

Teraz pałeczka po naszej stronie! Bezmięsna ekipa zaczyna przygotowywać paczkę Twoich ulubionych produktów, a Ty zrelaksowana/y czekasz na kuriera. Pamiętaj, że wysyłkę kurierem planujemy w środy i czwartki – choć kurier przyjedzie samochodem, będzie to prawdziwa winda do Bezmięsnego nieba!

Ważne #potwierdzoneinfo:

Paczkę wysyłamy do Ciebie w następującą środę lub czwartek niezależnie od daty złożenia przez Ciebie zamówienia. Powinna znaleźć się pod Twoimi drzwiami następnego dnia po wysyłce!

 

Nasza obietnica – wszystkie produkty, które do Ciebie wyślemy, będą świeże i aromatyczne, żebyś mogła/mógł w pełni cieszyć się ich smakiem. Swoją najwyższą jakość zachowują dzięki wysyłce w specjalnych styropianowych boxach, których nie trzeba wyrzucać! Zachęcamy Was, żebyście spróbowali je ponownie wykorzystać: stanowią poręczne pudełko, które utrzyma jedzonko w chłodzie na przykład podczas długiej wycieczki. Ale to nie wszystko! Jeśli uzbieracie 6 boxów i dacie nam znać, to nie tylko wyślemy po nie kuriera, żeby zostały ponownie wykorzystane – dostaniecie od nas bon na 20 zł do wykorzystania w naszym sklepie! Pewnych rzeczy nie przeskoczymy, ale chcemy minimalizować swój ślad węglowy i maksymalizować pyszne dobro! Oczywiście kto woli, ten buduje z boxów zamek w ogrodzie!

Niestety, choć jesteśmy w posiadaniu pewnych supermocy, nie mamy możliwości zmienić terminu dostawy ani zawartości paczki – ta zasada jest gwarantem naszego płynnego działania.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium