Odważ się być bez!
Zmieniamy definicję wegepizzy!
Zmieniamy definicję wegepizzy!

Według badań PBS prawie połowa Polaków (48%) deklaruje, że ich ulubioną kuchnią zagraniczną jest kuchnia włoska. Najchętniej natomiast zamawianym daniem (73% ankietowanych) jest pizza. Wniosek jest jeden - mamy sporo pracy! 

Zastanawiasz się o co w tej “wege pizzy” chodzi? Czy wrzucać na nią fasolę? Nie! Czy wystarczą pieczarki i kukurydza? Nie w 2022. W miejsce klasycznych pizz z mięsnymi szynkami, boczkiem i kiełbaskami wrzuć ich aromatyczne Bezmięsne zamienniki - tylko i aż tyle! Oferujemy pyszny smak mięsa, w 100% roślinnym wydaniu.

Aktualnie roślinne menu to nie fanaberia, a wyjście naprzeciw potrzebom Klienta, który to może ograniczać spożycie mięsa nie tylko z powodów etycznych, ale i ekologicznych. 

Proponujemy rozwiązanie które pomoże dokonać transformacji menu na wersję vegan bez większych kombinacji. Oddajemy w Wasze ręce Drodzy Restauratorzy i Pizzamasterzy batony naszego sztosowego Bezmięsnego Salami, obłędnej Czosnkowej i Suszonej czy hiszpańskiego Chorizo. A dla miłośników ostrzejszych smaków znajdzie się także Pepperoni i Salami Picante. Wszystkie te produkty pomogą Ci zaistnieć na nowej gastronomicznej mapie miasta - w wersji wege i wegańskiej. Pokaż, że Twój lokal jest otwarty na wszystkich, dosłownie wszystkich klientów! 

Ps. Jeżeli czytasz ten wpis, ale nie jesteś właścicielem lub menedżerem knajpki/foodtrucka czy włoskiego baru to i tak możesz nam pomóc szerzyć roślinną rewolucję! Wystarczy, że powiesz o nas obsłudze ulubionej knajpki ten adres: https://www.bezmiesnapizza.pl/ lub przekażesz go bezpośrednio np. mailowo czy przez social media. 

(link do badań: https://www.horecatrends.pl/trendy/119/polowa_polakow_wybiera_w_lokalach_kuchnie_wloska_w_domach_tez_chcemy_tak_jesc,11334.html)do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium