Odważ się być bez!
Zmieniaj lokalną gastronomię z Bezmięsnym!
Zmieniaj lokalną gastronomię z Bezmięsnym!

Wychodzisz ze znajomymi do knajpy, albo wygłodniały/a szukasz roślinnych na wyjeździe lub podczas hotelowego śniadania - a tam znów same warzywa/surówki i ziemniaki/pieczywo - znasz to uczucie? Niestety mimo 2022 roku to ciągle się zdarza, zwłaszcza poza wielkimi miastami. Dlatego dziś chcemy zaprosić Cię, żebyś dołączył/a do zespołu Bezmięsnej Rewolucji i zmieniał/a lokalną gastronomię wspólnie z nami, bez żadnego dodatkowego wysiłku.

Jeśli zdarza Ci się regularnie jadać na mieście, a jednocześnie zależy Ci, żeby w coraz większej liczbie miejsc pojawiały się roślinne opcje, np. Kanapki z naszymi wędlinami, pierogi z okrasą z Bezmięsnego Boczku, roślinne pizze i makarony: mamy plan! Jaki? Sprytny! 

Przygotowaliśmy pulę specjalnych a’la wizytówek, które Bezmięsna społeczność (BTW. Jesteś już na grupie CBŚ - Czułe Bezmięsne Świry na Facebooku?) może zawsze mieć przy sobie w portfelu/torebce/plecaku. Działanie jest proste - zachęcamy do wprowadzania bezmięsnych opcji w pozytywny sposób, dając sygnał do działania lokalnym restauracjom, kawiarniom, hotelom, a dokładny plan jest taki:

1. Piszesz do nas prywatną wiadomość na Facebooku /Messengerze lub maila na lubie@bezmiesnymiesny.pl z tytułem “Wchodzę w to” i swoim adresem korespondencyjnym + numerem telefonu


2. My wysyłamy do Ciebie pulę specjalnych “wizytówek”, które wrzucasz do portfela/nerki/torebki/plecaka - czegoś, co zazwyczaj masz ze sobą “na mieście”


3. W momencie kiedy trafiasz do jakiegoś lokalu gastronomicznego, w którym:
a) nie ma opcji roślinnych
b) są opcje roślinne, ale masz poczucie, że mogłyby być na znacznie lepszym poziomie smaku/zawartości białka
przed wyjściem zostawiasz taką wizytówkę na stole lub w przypadku złapania dobrego kontaktu z obsługą przekazujesz bezpośrednio do rąk osoby pracującej w danym miejscu nawiązując luźną rozmowę o tym, że (i dlaczego!) warto rozszerzać menu o Bezmięsa. Tylko i aż tyle!

Jeśli tak samo jak my lubisz zmieniać świat wokół siebie, wchodź w to i działaj! Zachęcamy do wrzucania fotek z naszą wizytówką widoczną w restauracjach i oznaczania nas w social mediach – z radością podamy dalej w świat efekty Twojego zaangażowania, za które już teraz jesteśmy ogromnie wdzięczni i dziękujemy!

*koszty wysyłki są w pełni po naszej stronie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium