Odważ się być bez!
Komu Bezmięsną Kanapkę?
Komu Bezmięsną Kanapkę?

Niektórzy, z miłości do jedzenia kanapek, potrafią przedłożyć wiele! Pamiętacie Joeya z "Przyjaciół"? Jeżeli tak jak Joey i my kochacie jedzenie to spodoba się Wam nasza nowa akcja - Bezmięsna Kanapka!

Naszym celem jest sprawienie, by w każdej kawiarni, kafejce czy piekarni pojawiły się Bezmięsa w formie wrapów, kanapek, wege-hotdogów czy burgerów! W sumie zawartość tych dań zależy tylko od wyobraźni właściciela. Jeżeli jednak nie macie pomysłu jak połączyć nasze Bezmięsne Plastry z pyszną bułką, chlebem lub tostem to chętnie podpowiemy jak to zrobić najlepiej. Dlaczego warto mieć Bezmięsne Kanapki w swojej ofercie? Między innymi po to, by dopasować ofertę do rosnących potrzeb coraz silniej reprezentowanej grupy konsumentów - wegan, wegetarian, a także coraz popularniejszych - flexitarian.  

Przedsiębiorco! Odezwij się do nas, aby poznać możliwości wprowadzenia opcji Bezmięsnej Kanapki do swojej oferty: lubie@bezmiesnymiesny.pl

Miłośniku Bezmięsnego! Daj znać swoim ulubionym miejscom o istnieniu akcji "Bezmięsna Kanapka" bądź daj nam znać, do kogo warto się odezwać w tej sprawie! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium