Odważ się być bez!
10 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO KUPIĆ ROŚLINNE ALTERNATYWY PODCZAS BLACK FRIDAY!
10 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO KUPIĆ ROŚLINNE ALTERNATYWY PODCZAS BLACK FRIDAY!

Już niedługo Wasze facebookowe aktualności zaleje fala wielkich promocji na rzeczy zupełnie niepotrzebne, zniżek na te fajne i mniej fajne prezenty świąteczne oraz cała masa ofert na rzeczy, które faktycznie używacie lub zawsze chcieliście je przetestować! To świetna okazja, by skupić się na tych dwóch ostatnich grupach i oprócz kupowania upominków dla najbliższych w dobrych cenach, postawić na próbowanie nowych rzeczy i zrobienie prezentu sobie, zwierzakom i planecie (czyli znane i lubiane 3w1)!

 

Jeżeli czytacie między wierszami - doskonale wiecie o co nam chodzi, jeżeli nie to przedstawiamy wam 💥 10 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO KUPIĆ ROŚLINNE ALTERNATYWY PODCZAS BLACK FRIDAY! 💥

 

  1. To idealny moment, by spróbować czegoś nowego i wprowadzić do domowego menu nowe pyszne smaki w niższej cenie! 
  2. Z raportu BCG wynika, że największą redukcję gazów cieplarnianych w stosunku do wydanych pieniędzy zapewnia przejście na roślinne zamienniki mięsa. Kupując roślinne produkty przyczyniamy się więc do działań na rzecz klimatu! 
  3. To świetna okazja, by kupić więcej ulubionych produktów od Bezmięsnego, Wege sióstr, SERio, It's Bean czy Apollo Roślinny Qurczak i zaproszenia znajomych, którzy sceptycznie podchodzą do diety roślinnej! Jak to mówią: przez żołądek do serca! 
  4. Rośliny strączkowe, będące podstawą naszych produktów są świetnym źródłem białka, a tym samym mają niską zawartość tłuszczów nasyconych dzięki czemu są przyjazne dla Twojego organizmu i na pewno świetnie urozmaicą Twoją dietę! 
  5. Kupując roślinne alternatywy w niższej cenie możesz kupić ich zdecydowanie więcej i… zamrozić! Nasze produkty będą mogły Ci służyć przez długi czas bez uszczerbku dla Twojego budżetu! 
  6. Wybierz roślinne alternatywy mięsa lub nabiału, a zwierzaki Ci za to podziękują - ogromny popyt na mięso i produkty odzwierzęce sprawia, że zwierzęta hodowane są często w bardzo złych warunkach. Przejście na dietę roślinną umożliwia ograniczenie cierpienia wielu zwierząt. 
  7. Problem dostępu do wody pitnej może jeszcze bezpośrednio Cię nie dotyka, ale  liczba ludności wzrasta, a tym samym zapotrzebowanie na wodę będzie stopniowo rosło. Niestety jej zasoby na świecie się kurczą, a chów zwierząt gospodarskich pochłania ogromne ilości wody - dlatego decydując się na roślinne alternatywy przyczyniasz się do ograniczenia zużycia wody! 
  8. Roślinne produkty są lekkostrawne! Zamów je w Black Friday i sprawdź, o ile lżej będziesz się czuć w ciągu dnia! 
  9. Stawiając na alternatywy - chronisz lasy! Hodowla zwierząt na mięso wymaga ogromnych terenów - w tym celu wycinane są lasy, na których miejscu powstają pastwiska i fermy, a na znacznej części powstają pola uprawne tylko po to, by mieć czym żywić zwierzęta. 
  10. To jest pyszne! Być może nadal roślinny zamiennik boczku czy jogurt z fasoli brzmią dla Ciebie obco, ale zapewniamy, że wystarczy jeden gryz, a nie będziesz mógł/mogła się oderwać! 

 

To jak? Co myślicie o tych roślinnych alternatywach? Spróbujecie? 💚do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium