Odważ się być bez!
Zrobiliśmy bezbłędny spot urodzinowy!
Zrobiliśmy bezbłędny spot urodzinowy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


5 urodziny to dla nas krok milowy i chcieliśmy podziękować osobom, które umożliwiły ten sukces, czyli WAM! Zrealizowaliśmy spot niosący ducha naszej firmy i to, jak Was, naszych klientów – Bezinteresownych i Beztroskich, ale też Bezkompromisowych – dokonujących wyborów życiowych i żywieniowych w zgodzie z samymi sobą.

Od dawna chcieliśmy zrealizować piękne wideo, które nie będzie reklamą, a czymś co wywołuje uśmiech i pozytywne odczucia. W naszym spocie pokazaliśmy różnorodnych bohaterów i bohaterki – osoby w różnym wieku i różnego pochodzenia etnicznego. Zaprosiliśmy też zaprzyjaźnione pieski wraz z opiekunem, bo jak wiadomo wszystko co dobre, z pieskami jest jeszcze lepsze! Psiaki biegały po naszym biurze w Warszawie i jako honorowi goście mogły zająć wszystkie kanapy!

Każdą z 4 scen nakręciliśmy w innej lokalizacji, a żeby zdobyć piękne ujęcia Bezbłędnej pojechaliśmy aż do Gdańska! Nie robiliśmy tego wszystkiego sami – spot został zrealizowany przez Grupę Kreatywną CUKIER. Tak pracę przy projekcie skomentował reżyser wideo, Franek Horubała:

„Główną inspiracją przy tworzeniu koncepcji i scenariusza były cechy pokazujące charakter Bezmięsnego. Bezinteresowność, bezkompromisowość, beztroska czy bezbłędność to także wartości łączące ludzi troszczących się o los zwierząt i planety. Do każdej z cech dopasowaliśmy odpowiedniego bohatera oraz sytuację, w której mógłby się znaleźć.” – komentuje Horubała

Efekt? Sprawdźcie sami!

Realizacja wideo – CUKIER Grupa Kreatywna

director: Franciszek Horubała, executive producer: Wojciech Barczuk, producer: Kasia Sasinowska, creative director: Filip Kniej, head of client service : Paula Kniej, cast: Alicja Przybysz (Bezinteresowna), Gamou Fall (Bezkompromisowy), Bezbłędna (Barbara Stanisławska), Bezinteresowni (Franciszek i Tymek Skorupka), dog trainer: Bartosz Gadziomski, 1 AD: Kuba Wójcik, DOP: Dominik Panasiuk, focus puller: Adam Jedynak, 1 AC: Piotr Dudek, grip: Igor Słupecki, Paweł Bazylczuk, lighting: Michał Janowski, Marcin Cinek, set design: Michał Pańczyk, stylist: Ewelona Oszczypała, mua: Kamila Vay, hair: Zuzanna Stelmach, on set duty: Kuba Płatek, editor: Franciszek Horubała, copywriter: Olga Krasnodębskado góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium