Odważ się być bez!
Świętujemy nasze 5 urodziny!
Świętujemy nasze 5 urodziny!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 czerwca to dla nas superszczególny dzień. Równo 5 lat temu ruszyliśmy ze zbiórką crowdfundingową na pierwszego w Polsce „wegańskiego rzeźnika”! Wsparło nas wtedy aż 1577 niesamowitych osób i umożliwiło spełnienie największego marzenia! W 2016 roku, kiedy roślinne mięsa jeszcze w Polsce raczkowały, z Waszą pomocą rozpoczęliśmy przygodę życia, która nie przestaje być ekscytująca!

Przez te 5 lat dużo się działo. Choć zawsze były i zawsze pozostaną w 100% wegańskie, nasze produkty przeszły ogromną metamorfozę. Nie tylko zmieniliśmy całą wizualizację marki, ale poszerzyliśmy asortyment do aż 18 produktów, a początkowo dwuosobowy startup przeistoczył się w firmę zatrudniającą 25 świetnych, zaangażowanych osób. Nasz sklep internetowy, będący przez pierwszy rok jedynym kanałem sprzedaży, wciąż prężnie działa, ale BezMięsne produkty możecie znaleźć w ponad 400 sklepach w całej Polsce – w tym w 5 sieciach handlowych! To dla nas ogromny sukces i satysfakcja, ale nigdy nie zapomnieliśmy komu go zawdzięczamy i nabierając coraz większego rozpędu pamiętaliśmy, gdzie się to wszystko zaczęło.

Jesteśmy na maksa wzruszeni, że wspieracie nas tak mocno i tak długo! W związku z tym w naszym tegorocznym Pakiecie Urodzinowym, który będzie dostępny przez cały czerwiec 2021, przygotowaliśmy specjalną niespodziankę. 5 lat temu kibicujące Bezmięsnemu osoby miały okazję jako pierwsze spróbować naszych wyrobów. Teraz, śledzący nasze poczynania obserwatorzy i obserwatorki jako pierwsi i pierwsze mogą spróbować nowych produktów – prototypów! Dodajemy jedną przepyszną nowość do każdego zamówionego Pakietu i czekamy na Wasze opinie :)

Rynek wegańskich produktów zmienił się w ciągu tych kilku lat nie do poznania i kibicujemy wszystkim, bo wszyscy razem gramy do jednej bramki. Moment jest bardzo przejmujący, ale pozwala wierzyć, że przy ciężkiej pracy, zaangażowaniu i wsparciu wielu osób, zmiana świata jest możliwa! Roślinne jedzenie to znacznie więcej niż wspaniały smak :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium