Odważ się być bez!
Bezmięsne produkty ze specjalnym wyróżnieniem
Bezmięsne produkty ze specjalnym wyróżnieniem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bezmięsny Boczek, Bezmięsna Szynka Czosnkowa i Bezmięsne Kiełbaski Białe otrzymały wyróżnienie TOP PRODUKT w programie "Doceń polskie". To pierwsze roślinne alternatywy dla mięsa, które w naszym kraju zdobyły tak prestiżowy tytuł.

Sposób oceny produktów

5 lutego 2020 roku w Sosnowcu odbyła się trzydziesta piąta certyfikacja żywności biorącej udział w Ogólnopolskim Programie Promocyjnym „Doceń polskie”. Ocenie poddawane były wyroby z tzw. polskim akcentem: produkowane z rodzimych składników, na podstawie tradycyjnej receptury lub na terenie naszego kraju.

W XXXV certyfikacji wzięło udział 57 producentów z całej Polski. Loża Ekspertów pod przewodnictwem Mirka Drewniaka oceniła łącznie 131 wyrobów różnego typu. Każdy produkt otrzymał od członków Loży Ekspertów noty w skali od 1 do 10 za smak, wygląd i stosunek jakości do ceny. Do zdobycia godła promocyjnego potrzebnych jest min. 7,5 pkt., natomiast wyroby z maksymalnymi notami są nagradzane także tytułem TOP PRODUKT. 

Bezmięsna Szynka Czosnkowa, Bezmięsne Kiełbaski Białe oraz Bezmięsny Boczek otrzymały od Loży Ekspertów maksymalne noty, dlatego też przyznano im certyfikaty jakości produktu „Doceń polskie” oraz tytuły TOP PRODUKT.

O programie i certyfikacie

Celem programu „Doceń polskie” jest promocja wysokiej jakości produktów spożywczych dostępnych na polskim rynku. Ich selekcją, oceną i przyznaniem certyfikatu „Doceń polskie” zajmują się specjaliści zawodowo związani z żywnością i technologią żywienia, którzy tworzą Lożę Ekspertów. W ramach programu co kwartał (a więc 4 razy w roku) odbywają się audyty żywności. Od początku istnienia programu honorowy patronat nad certyfikacjami sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Dziękujemy serdecznie Loży Ekspertów i organizatorom programu za nagrodzenie Bezmięsnych produktów. Jako młoda i mała firma na progu rozwoju czujemy się zauważeni i docenieni za ciężką pracę nad jakością naszych produktów. Biorąc pod uwagę to, że nasze produkty są wciąż dość niszowe i należą do dopiero kształtującej się kategorii na rynku, czujemy się wyjątkowo wyróżnieni. Nie mamy wątpliwości, że prestiżowe godło "Doceń polskie" pomoże nam ugruntować naszą pozycję jako firmy tworzącej wysokojakościowe i zdrowe alternatywy dla wyrobów mięsnych. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium