Poznaj naszą historię

Cześć! 

To dla nas duży zaszczyt, że tutaj jesteś i chcesz dowiedzieć się więcej o Bezmięsnym.

 

Tu Rafał i Igor. Jesteśmy twórcami i założycielami Bezmięsnego, czyli pierwszego w Polsce w 100% roślinnego rzeźnika. W naszej ofercie znajdziesz zamienniki mięsa, czyli produkty, które smakują, wyglądają i zachowują się w kuchni jak mięso (można je smażyć, grillować, piec, mrozić), ale powstają bez składników odzwierzęcych. Są one świetną alternatywą dla wegan, wegetarian, ale też dla osób na diecie tradycyjnej, które coraz rzadziej goszczą mięso w swojej kuchni. 

Ale Bezmięsny to nie tylko pyszne produkty, ale przede wszystkim spora ekipa ludzi, którzy dzień w dzień starają się zmienić świat na lepsze (a nocą wcinają Bezmięsne Kabanosy)!  Tutaj poznacie cały Bezmięsny Zespół, dzięki któremu na co dzień możecie cieszyć się naszymi aromatycznymi kabanosami, szynkami, kiełbaskami czy kultowym już boczusiem.

 

 

Już od pięciu lat udaje nam się zadowalać podniebienia naszych odbiorców. To właśnie w 2016 roku ruszyliśmy ze zbiórką na pierwszego w Polsce „wegańskiego rzeźnika”! Wsparło nas ponad 1500 wspaniałych osób, które dziś robiąc kanapki mogą opowiadać całej rodzinie, że Czosnkowa  to ich zasługa! Możemy z dumą powiedzieć, że obecnie BezMięsny jest dostępny w ponad 400 sklepach w całej Polsce (w tym w 5 sieciach handlowych!), a w ofercie mamy aż 18 produktów!

 

A Ty? Jaka jest Twoja historia? Który produkt jest Ci najbliższy i skąd znasz Bezmięsnego? Nie bój się do nas napisać! Wasze wiadomości, opinie i komentarze to nasze codzienne paliwo napędowe, które nieraz poprawiało nam dzień, motywowało do dalszej pracy i dodawało skrzydeł. Niezależnie od tego czy jesteś na diecie wege/vegan/flexi lub dalekie są Ci wszelkie etykietki – dziękujemy za wszystkie Twoje małe i duże kroki w budowaniu bardziej roślinnej przyszłości – lżejszej dla środowiska, lokalnych społeczności i miliardów zwierząt.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium