CSR

Od początku naszej działalności byliśmy bardzo świadomi tego, jak według nas działa dobrze funkcjonująca firma – płaska struktura, duża autonomia każdego pracownika, szalejąca kreatywność, która nie jest hamowana przez sztywną strukturę korporacji. Ale BezMięsny narodził przede wszystkim z potrzeby bardziej etycznych i mniej obciążających środowisko alternatyw dla mięsa, których w 2016 roku na rynku było bardzo, bardzo niewiele – szczególnie takich, które produkowane byłyby lokalnie, w Polsce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dla zwierząt, planety i ludzi można robić jeszcze więcej, niż produkować roślinną żywność – dlatego często nawiązujemy współpracę z organizacjami pozarządowymi (m.in. Otwarte Klatki, PAH, Serce Miasta, Feminoteka, Organizacja na Rzecz Wszystkich Istot) przekazując im część zysku ze sprzedaży pakietów lub zapasy pysznych Bezmięs. Jednocześnie jesteśmy otwarci na zmiany technologiczne i wciąż szukamy lepszych rozwiązań – na przykład jeśli chodzi o opakowania naszych produktów. Czy kiedyś będziemy pozbawieni wszelkich wad jak Kabanos Cebulowy? To się okaże, ale na pewno będziemy się starać!  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli chcesz poczytać więcej o naszych konkretnych działaniach, zapraszamy na naszego bloga! Jeśli jesteś przedstawicielem lub przedstawicielką organizacji pozarządowej lub masz po prostu fajny pomysł – daj znam znać!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium