#BEZMIĘSNYTEAM

Dowodzą:

Głowy Bezmięsnej rodziny, kolektory energii, sprawcy zamieszania, gasiciele pożarów. Chwilami słuchawka skleja im się z uchem, a dłonie wykazują zakwasy od ściskania podczas kolejnych spotkań, ale są nie do zatrzymania since 2016!

 
Rafał Igor  

Sprzedają:

Jeśli Bezmięsa wolisz kupować stacjonarnie, to właśnie ta ekipa Ci to umożliwia! Codziennie pracują nad poszerzeniem roślinnych opcji w sklepach małych, dużych i ogromnych! BezMięsa w restauracjach i knajpach to także ich zasługa – gdyby dostawali medal z Czosnkowej za każde osiągnięcie na tym polu, to nie mieliby czego sprzedawać.

Kasia Agnieszka Sylwia  
Nina Kasia

Wysyłają w świat:

Eksport, czyli dziewczyny znające języki i znające się na rzeczy! To dzięki nim jesteśmy obecni w Wielkiej Brytanii, Szwecji, Estonii i na Węgrzech pod marką Plenty Resons! Zagraniczny rozwój BezMięsnego zależy właśnie od nich i nie ma co ukrywać, że plany są bardzo ambitne!

Aga  

Robią hałas:

To właśnie one stoją za tym, co kojarzy Wam się z marką BezMięsny. Każdy newsletter, promocja, post na social mediach i kreatywne działania to ich zasługa. “Making Boczek Famous” – to ich misja!

 
Ania Weronika  

Pakują:

Ekipa z magazynu to takie przypakowane dobre elfy, których na co dzień nie widać, ale bez nich na Waszych paczkach dostrzeglibyście krople potu Igora i Rafała, bo musieliby to wszystko pakować sami. Nie wiadomo jak długo by tak pociągnęli, więc w sumie to chłopaki zawdzięczają magazynowi... życie?

Daniel Łukasz Emanuel
Przemek Adrian Paweł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium