Odważ się być bez!
III miejsce w plebiscycie Roślinniejemy dla Bezmięsnego Salami w kategorii Najlepszy Roślinny Produkt 2021 roku!
III miejsce w plebiscycie Roślinniejemy dla Bezmięsnego Salami w kategorii Najlepszy Roślinny Produkt 2021 roku!

Na początku roku z wielką wdzięcznością i dumą przyjęliśmy informację, że nasze Bezmięsne Salami zajęło III miejsce w plebiscycie Roślinniejemy w kategorii Najlepszy Roślinny Produkt roku 2021. Takie informacje potwierdzają jedynie, że Roślinna Rewolucja dzieje się i dlatego tym bardziej warto tworzyć roślinne alternatywy.

 

Ta informacja cieszy nas także dlatego, że sami byliśmy szczególnie podekscytowani tą premierą. Szczególnie Rafał, dla którego Bezmięsne Salami to swego rodzaju oczko w głowie. Tworząc recepturę wiedzieliśmy, że będzie to prawdziwy ósmy cud świata – cieszymy się, że konsumenci także to dostrzegli i to dość szybko – nasze Bezmięsne Salami swoją premierę miało zaledwie we wrześniu 2021! 

Jeżeli i Ty chcesz sprawdzić o co ten hype – kliknij TUTAJ i wrzuć Bezmięsne Salami do Twojego koszyka. 

Przypominamy, że nasze Bezmięsne Salami szczególnie poleca się na kanapki! Można je wrzucić także do wrapa czy sałatki, a także położyć na pizzy. Naszym marzeniem jest, by w każdej pizzerii pizza salami była nie tylko w wersji klasycznej, ale i wegańskiej właśnie z naszym Bezmięsnym Salami lub Bezmięsnym Salami Picante – dla tych co lubią na ostro. W tym celu stworzyliśmy projekt Bezmięsna Pizza, do którego możecie zgłaszać znane i lubiane przez Was pizzerie – wspólnie budujmy świat ciekawych roślinnych menu w polskiej i zagranicznej gastronomii!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium